En Ucuz Xiaomi V10 Dreame Akülü Dikey Süpürge

Yüksek emiş gücü ile birlikte dakikada 100.000 devire ve 22000Pa’lık bir rüzgar basıncına ulaşabilen Xiaomi Dreame V110, kullanıcılarına bu özelliği ile çok az çabayla daha çok temiz ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Bu yönü ile pek çok süpürge ile ayrılan Xiaomi Dreame V110, aynı zaman da cihazın hem verimliliğini hem de etkinliğini optimize edebilen yeni nesil bir turbo motor içermektedir. İçermiş olduğu bu yeni nesil turbo motor sayesinde ise her daim hijyenik ortamı evlerinde ya da iş yerlerinde bulmak isteyen Xiaomi kullanıcılarını oldukça mutlu etmektedir.

Pek çok özelliği bir arada bulunduran Xiaomi Dream V110, 2500mAh büyük kapasiteli pil ömrü ile sadece standart güç ile 60 dakikaya kadar , orta güçle 28 dakikaya ve yüksek güçle 10 dakikaya kadar hizmet verebilen bir süpürge modeli olmasının yanı sıra aynı zaman da 2500 mAh yüksek kapasiteli bir pil içermektedir. İçermiş olduğu bu pil kapasitesi ile birlikte bu duruma ek olarak, 2’si 1 arada duvar montajına rahatça yükleyerek zamandan ve yerden tasarruf edebilme imkanı da sağlamaktadır.

Tasarımından kaynaklı olarak tek elle rahatlıkla süpürme imkanı da sağlıyor olan süpürge, pek çok kullanıcı için ilk kriter olarak gözükmektedir. Özerklik süreleri, kir miktarı ya da yüzey türü gibi belirli parametrelere tabi olan Xiaomi Dreame V10 aynı zamanda soğutma sistemi, gürültü azaltma ve ergonomik tasarım ile işlevini kapsamlı bir kanalla yerine getiren “SmartCool” adlı otonom bir soğutma sistemine de sahip olup fazla kullanımdan kaynaklı olarak oluşabilecek ısıdan dolayı bozulmanın da önüne geçmiş olur.

Elektrikli dikey süpürge, motorunu 360° sarmak için çok boyutlu susturucu pamuk da beraberinde kullanır. Bu durum da gürültülü emilsiyonun azalmasına neden olarak gürültüsüz bir temizlik imkanı sağlamaktadır. Evin Tamamına Hakim Akülü ve torbasız bir elektrikli süpürge ise oldukça önemli bir şey, genel olarak erişilemeyen alanları kıvrımlı veya çok dar temizlemesi gereken alanlar için uygundur.

Xiaomi Dreame V10, mümkün olan her durumda kullanabilmeniz için özel olarak tasarlandı. Bu nedenle ağırlığı ve boyutu azaltılmış , daha yumuşak veya daha sert yüzeylerde, duvar sırtının üst kısmında, koltuktaki deliklerde vb. kullanmanıza imkan veren çeşitli başlıklara sahiptir.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/dreame-v10-dikey-supurge

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın