Erol Evgin Yeni Albümüyle Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor

Türk pop müziğinin efsane seslerinden birisi olan Erol Evgin daha önce çıkarmış olduğu ‘Altın Düetler’ ve ‘Altın Düetler 2’ albümlerinin gördüğü ilgi sonrası ‘Sevdiklerim’ ismini taşıyan yeni bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Erol Evgin’in yeni albümü ‘Sevdiklerim’ 12 Mart Cuma günü müzikseverlerle buluşacak.

Erol Evgin, 9 şarkıdan oluşan “Sevdiklerim” akustik albümünde sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını kendine has yorumuyla seslendirdi. Albümün sürprizi ise sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya, müziği Erol Evgin’e ait olan yepyeni bir şarkı..

Albümde 9 Şarkı Bulunuyor

‘Sevdiklerim’ albümünde söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait ‘Yazık’, ‘Kaybolan Yıllar’, ‘El Gibi’, söz ve müziği Can Temiz’e ait ‘Bir Pazar Kahvaltısı’, sözleri Sıla Gençoğlu’na, müziği Fatih Ahıskalı’ya ait ‘Yan Benimle’, söz ve müziği Murat Evgin’e ait ‘Mektup’, söz ve müziği Şemi Diriker’e ait ‘Unutama Beni’, sözü Mehmet Teoman’a, müziği Cenk Taşkan’a ait ‘Beni Benimle Bırak’ isimli şarkılar ve sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya, müziği Erol Evgin’e ait olan ‘Vedasız Aşklar’ isimli yeni bir şarkı yer alıyor.

‘Sevdiklerim’ albümünün kayıtlarında Evgin’e, akustik bir sound ile Firuz İsmailov’un yönettiği Erol Evgin Orkestrası eşlik etti.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın