Selena Gomez’den Şoke Eden Röportaj! Müziği Bırakıyor…

Dünyanın en ünlü şarkıcıları arasında yer alan Selena Gomez, emekli olmak istediğini açıkladı. Müziği tamamen bırakacağını söyleyen Gomez, oyunculuk kariyerine ağırlık verecek. Şarkıcılık yanında oyunculuk da yapan ünlü isim, müzik dünyasından tamamıyla elini eteğini çekeceğini söylüyor. Henüz 28 yaşında olan Amerikalı güzel yıldız, Vogue dergisine bir röportaj vererek bundan sonra oyunculuk kariyerine ağırlık vereceğini açıkladı.

MÜZİK YAPMAYA DEVAM ETMEK ÇOK ZOR

Gomez, “İnsanlar sizi ciddiye almazken müzik yapmaya devam etmek çok zor” ifadelerini kullandı. Selena Gomez, zaman zaman kendisine “Neden hala buna devam ediyorum?” diye sorduğunu belirtti.

EMEKLİ OLMADAN ÖNCEKİ SON DENEMEM

Amerikalı şarkıcı, “‘Lose You To Love Me” çıkardığım en iyi şarkıydı, ama bazı insanlar için bu hala yeterli değil” dedi.

Selena Gomez, daha sonra sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Müziğimi seven çok kişi olduğunu düşünüyorum, bu nedenle minnettarım ve devam ediyorum. Ama yeni yapacağım albüm sanırım değişik olacak. Belki müzikten emekli olmadan önceki son denemem olacak.

HAYRANLARI DESTEK VERDİ

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Çin’de yayınlanan ‘Katil Kim’ adlı eğlence programında, 2017’de böbrek nakli ameliyatı olan Selana Gomez’in ameliyat sonrası hastanede Raisa ile verdiği poz espri konusu yapılmıştı.

Ancak bu durum Gomez hayranlarını öfkelendirmişti. Şarkıcıya ve yakın arkadaşı oyuncu Francia Raisa’ya Twitter’da destek yağmıştı.

Sosyal medyada “Selena ve Francia’ya saygı” sözü trend topic’lerde yer almış ve kullanıcılar ameliyatın hassas bir konu olduğunu belirterek “Hiç komik değil!” şeklinde mesajlar atmıştı.

HAYATA DÖNDÜ

Gomez’in, lupus hastalığı nedeniyle bir böbreği iflas etmişti. Dünyaca ünlü şarkıcı, 2017 yılında arkadaşı Francia Raisa’dan kendisine böbrek nakli yapılarak hayata dönmüştü.

BANA EŞSİZ BİR HEDİYE VERDİN

Ameliyat olacağını hayranlarından gizleyen Gomez, operasyon sonrası hastanede arkadaşı ile çekilen pozunu yayınlayarak “Güzel arkadaşım Francia Raisa, bana eşsiz benzersiz bir hediye verdi. Seni çok seviyorum kardeşim” notunu düşerek Raisa ve tüm hastane personeline teşekkür etmişti.

LUPUS HASTALIĞI NEDİR?

Lupus (SLE),öncelikle 15-45 yaş arasındaki kadınlarında görülen, ana özellikleri burun sırtından yanaklarına doğru uzayan, güneşe maruz kalmakla artan, kızarıklık; eklemlerde ağrı şişme; ateş, kilo kaybı; böbrek tutulumu; akciğer beyin kalp; kemik iliği gibi birçok organı etkileyebilen önemli bir hastalıktır.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın