Sertab Erener’den İngilizce şarkıda rap sürprizi

Sertab Erener'den İngilizce şarkıda  rap sürprizi

Sertab Erener, salgın nedeniyle çıkışını ertelediği ‘Who’s Gonna End’ adlı İngilizce şarkısının 12 Haziran’da yayınlanacak yeni albümünde yer alacağını açıkladı: “Öyle güzel oldu ki. Başı rap ve müziği duymanız lazım.”

BİRLEŞMİŞ Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye, sosyal medyada “Yeni Ufuklar COVID-19 Sohbetleri” serisi başlattı. Proje kapsamında önceki akşam Instagram’da yapılan canlı yayına Sertab Erener konuk oldu. UNDP Türkiye İyi Niyet Elçisi Mert Fırat’ın sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, karantina günlerine ilişkin şunları söyledi: “Bu ömre bir depandemi sığdırmış olduk. Annemi çok özledim. Ne kadar korunursak o kadar hızlı atlatacağız. Bunun bilinciyle evde oturuyoruz.”

FİNALDE LANSE EDECEKTİK

Müzik çalışmalarından da bahseden Sertab Erener, “Who’s Gonna End” adlı İngilizce şarkısının çıkışının salgın nedeniyle ertelendiğini açıkladı: “15 Mayıs’ta single’ım çıkıyor. Adı ‘Bu Dünya’. İngilizce şarkım ‘Who’s Gonna End’ var bir de. Öyle güzel oldu ki. Aslında planlarımız çok büyüktü. Amacımız şarkıyı İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi final maçında lanse etmekti. 3-4 yıllık projenin sonuna gelmiştik. Onu da 12 Haziran’da çıkacak albümümde kullanmaya karar verdim. Başı rap ve müziği duymanız lazım.”

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Sertab Erener’den İngilizce şarkıda rap sürprizi için 3 cevap

  1. Haber Var Mı diyorki:

    Çok şaşırdım açıkçası tarzı olmayan bir tür hayırlısı olsun

  2. Sertap çok bekledi. Artık eski günlerine dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz

  3. yemek tarifleri diyorki:

    sertap’ın tarzı olmayan bir tür. açıkçası ilgimi çekmedi değil. kendisine de yakışır gibi geliyor bana.

Bir cevap yazın